Послуги
Інша практика
Наші координати
Адреса: Україна, м. Київ,
Вул. В.Васильківська, буд. 72
(бувша Червоноармійська)
Бізнес центр «Олімпійський»
тел.: +380 (44) 227-05-01
email:[email protected] [email protected]
Регіональні представники
ЮФ «ПРАВОС»
ЮФ <Правос> в _нтернет
простор_

Follow PravosLawFirm on Twitter Профиль на Linkedin


 
Юридичне застереження
Інформація на сайті носить виключно загальний характер та не може вважатись юридичною консультацією. детальнiше...

Конкурентне та антимонопольне право

Юридична фірма «ПРАВОС» надає консультації в галузі антимонопольного законодавства, включаючи практику конкурентного права. Ми представляємо інтереси наших клієнтів в Антимонопольному комітеті України з питань отримання дозволів на концентрацію та погоджувальних дій, а також при проведенні розслідування Антимонопольним комітетом України порушень законодавства з захисту економічної конкуренції.

Послуги:

 • Консультації з питань антимонопольного и конкурентного законодавства;
 • Консультації з питань погоджувальних антиконкурентних дій, зловживання домінуючим положенням на ринку, вимог конкурентного законодавства відносно концентрації вітчизняних та міжнародних компаній;
 • Аудит підприємств відносно виявлення порушень норм антимонопольного і конкурентного законодавства, розробка схем по вирішенню таких питань;
 • Отримання дозволів Антимонопольного комітету України на концентрацію та погоджувальних дій;
 • Представництво інтересів в Антимонопольному комітеті України при проведенні розслідувань, пов’язаних із порушенням норм антимонопольного законодавства.
 • Інші послуги в галузі антимонопольного та конкурентного права.
   

Остання практика фірми в сфері конкурентного та антимонопольного права:

 • Спеціалісти Юридичної фірми «ПРАВОС» для свого клієнта почали процес підготовки документів для подання в Антимонопольний комітет України. Планується отримати від АМКУ дозвільний документ на погоджувальні дії, необхідний для створення асоціації як виду об’єднання підприємств.
 • Спеціалісти Юридичної фірми «ПРАВОС» отримали для свого клієнта – аграрного торгового підприємства дозвіл Антимонопольного комітету на концентрацію. Даний дозвіл надає право на придбання 65 % акцій фірми, яка займає лідируючі позиції в галузі експорту зерна та сільгосппродукції.
 • Спеціалісти Юридичної фірми «ПРАВОС» отримали для свого клієнта – міжнародного електромеханічного концерну, дозвіл Антимонопольного комітету на концентрацію. Цей дозвіл надає право на придбання 100% акцій ряду українських компаній, які працюють в галузі виготовлення та реалізації електротехнічної продукції.