Послуги
Практика
Наші координати
Адреса: Україна, м. Київ,
вул. Велика Васильківська 72
(бувша Червоноармійська)
Бізнес центр "Олімпійський"
тел.: +380 (44) 227-05-01
email:[email protected] [email protected]


ЮФ "Правос" в iнтернет
просторi

Follow PravosLawFirm on Twitter Профиль на Linkedin


 
Юридичне застереження
Інформація на сайті носить виключно загальний характер та не може вважатись юридичною консультацією. детальнiше...

Реєстрація підприємств

Спеціалісти Юридичної фірми «ПРАВОС» мають багаторічний досвід консультацій з вибору та реєстрації зручної організаційно – правової форми підприємств. Ми надаємо послуги в галузі реєстрації підприємств, внесенні змін в установчі документи, ліквідації та банкротства компаній, їх реорганізації, злиття та поглинання, а також супроводжуємо процес купівлі – продажу підприємств.
 

Послуги:

  • Консультаційні послуги з питань вибору оптимальної організаційно –правової форми товариств та ведення господарської діяльності.
  • Розробка проектів установчих документів для створення та державної реєстрації компаній.
  • Реєстрація всіх організаційно – правових форм суб’єктів господарської діяльності (фізичних осіб – підприємців, товариств з обмеженою відповідальністю, з додатковою відповідальністю, командитних та повних товариств, акціонерних компаній, приватних підприємств, кооперативів, громадських організацій, представництв іноземних компаній, інше).
  • Правове супроводження створення холдингових компаній, об’єднань юридичних осіб (асоціацій, корпорацій, концернів, консорціумів), спільних підприємств, фінансових компаній (компаній з управління активами, кредитних спілок, банків, інвестиційних венчурних фондів).
  • Правовий аудит компаній, підготовка їх до купівлі/продажу.
     

Остання практика фірми в сфері реєстрації юридичних осіб:

  • Реєстраційний відділ Юридичної фірми «ПРАВОС» за друге півріччя 2009 року зареєстрував більш ніж 40 нових підприємств, серед яких акціонерні компанії, товариства з обмеженою відповідальністю, кооперативи, об’єднання у формі асоціацій та концерну.
  • Спеціалісти Юридичної фірми «ПРАВОС» закінчили процедуру реорганізації декількох українських підприємств з метою оптимізації ведення господарської діяльності та подальшого створення багатопрофільного холдингу.