Послуги
Інша практика
Наші координати
Адреса: Україна, м. Київ,
Вул. В.Васильківська, буд. 72
(бувша Червоноармійська)
Бізнес центр «Олімпійський»
тел.: +380 (44) 227-05-01
email:[email protected] [email protected]
Регіональні представники
ЮФ «ПРАВОС»
ЮФ <Правос> в _нтернет
простор_

Follow PravosLawFirm on Twitter Профиль на Linkedin


 
Юридичне застереження
Інформація на сайті носить виключно загальний характер та не може вважатись юридичною консультацією. детальнiше...

Новини

20.09.2010

Партнер ЮФ «Правос» Вікторія Мазнєва абсолютно безкоштовно ділиться своїм досвідом роботи на ринку цінних паперів. Вже дуже скоро кожний бажаючий зможе скачати на нашому сайті брошуру, в якій детально описані питання про те як бути, якщо у вас є цінні папери емітента – банкрута, що робити, якщо ДКЦПФР застосувала санкцію або прийшла з перевіркою, найчастіші помилки діяльності КУА та багато іншого. Слідкуйте за новинами нашого сайту, так як можливість скачати брошуру буде обмежена у часі. Не втрачайте шансу знати більше разом з ЮФ «Правос».

10.09.2010

ЮФ «Правос» починає роботу з консультування діяльності акціонерних товариств у сфері нового закону. Вже дуже скоро кожний бажаючий абсолютно безкоштовно зможе скачати на нашому сайті брошури «Хто такий корпоративний секретар» та «Практичні поради діяльності АТ». Слідкуйте за новинами нашого сайту, так як можливість скачати брошури буде обмежена у часі. Не втрачайте шансу знати більше разом з ЮФ «Правос».

31.08.2010

ЮФ «ПРАВОС» почала розробку механізмів по стягненню на користь свого клієнта, дебіторської заборгованості. Були підписані договори про переуступлення прав вимоги, на підставі яких планується здійснити стягнення заборгованості у до судовому порядку.

18.08.2010

ЮФ «ПРАВОС» надала деяким своїм клієнтам – акціонерним товариствам, послуги корпоративного секретаря. Завдяки таким послугам менеджмент компаній не займається питаннями корпоративного управління в частині роботи із акціонерами підприємства. Всі роботи, пов’язані з проведення загальних зборів акціонерів, спостережної ради, роботи із акціонерами, оформлення та зберігання рішень органів управління підприємства буде здійснювати ЮФ «ПРАВОС».

10.08.2010

ЮФ «ПРАВОС» успішно закінчила процес супроводження продажу 100% акций великого вітчизняного підприємства. Разом із банківськими юристами біли розроблені оптимальні схеми кредитування та переоформлення цінних паперів підприємства у власність нового власника.

29.07.2010

Спеціалісти ЮФ «ПРАВОС» у Господарському суді м. Києва виграли процес, пов'язаний з безпідставним нарахуванням органами державної влади штрафних санкцій. Юристам фірми вдалося переконати суд в неправомірному нарахуванні пені та штрафу, в результаті чого була збережена ділова репутація компанії – клієнта та її фінансова стабільність.

14.07.2010

Партнер ЮФ «ПРАВОС» Вікторія Мазнєва разом із робочою групою Головного управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради та КП «Київреклама» приймає участь у розробці нового Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Києві.

123456