Послуги
Інша практика
Наші координати
Адреса: Україна, м. Київ,
Вул. В.Васильківська, буд. 72
(бувша Червоноармійська)
Бізнес центр «Олімпійський»
тел.: +380 (44) 227-05-01
email:[email protected] [email protected]
Регіональні представники
ЮФ «ПРАВОС»
ЮФ <Правос> в _нтернет
простор_

Follow PravosLawFirm on Twitter Профиль на Linkedin


 
Юридичне застереження
Інформація на сайті носить виключно загальний характер та не може вважатись юридичною консультацією. детальнiше...

Приватизаційне право

Юридична фірма «ПРАВОС» надає послуги в галузі юридичного супроводження приватизації державного та комунального майна. Спеціалисти Фірми кваліфіковано проведуть всю необхідну роботу для подання документів та участі в приватизаційному конкурсі, аукціоні. Фірма має широку практику позитивної участі в приватизаційних конкурсах при придбання крупних та середніх вітчизняних державних підприємств.
 

Послуги:

  • Консультаційні послуги з питань приватизації;
  • Моніторинг виставлених на продаж підприємств;
  • Підготовка документів та виконання всіх процедур, пов’язаних з участю в конкурсі з питань придбання державних підприємств;
  • Представництво інтересів клієнта в процесі приватизації в органах державної влади (ФДМ України).
     

Остання практика фірми у сфері приватизаційного права:

  • Юридична фірма «ПРАВОС» успішно завершила проект по супроводженню придбання приватним інвестором 44% акцій державного підприємства у ФДМ України. В ході роботи була підготовлена вся необхідна документація, здійснено супроводження участі у конкурсі та безпосереднє підписання договору купівлі – продажу акцій.
  • Юридична фірма «ПРАВОС» виграла судовий процес, пов'язаний із оскарженням рішення ФДМ України відносно результатів конкурсу з придбання українського електромеханічного підприємства. Юридична фірма «ПРАВОС» представляла интереси крупного інвестиційного холдингу, головним видом діяльності якого є придбання підприємств, інвестування та подальший їх розвиток.