Послуги
Інша практика
Наші координати
Адреса: Україна, м. Київ,
Вул. В.Васильківська, буд. 72
(бувша Червоноармійська)
Бізнес центр «Олімпійський»
тел.: +380 (44) 227-05-01
email:[email protected] [email protected]
Регіональні представники
ЮФ «ПРАВОС»
ЮФ <Правос> в _нтернет
простор_

Follow PravosLawFirm on Twitter Профиль на Linkedin


 
Юридичне застереження
Інформація на сайті носить виключно загальний характер та не може вважатись юридичною консультацією. детальнiше...

Цінова політика

Цінова політика юридичної фірми «ПРАВОС» базується за принципами прозорості та об’єктивності оплати юридичних послуг. Наша політика в ціноутворенні дає можливість клієнту ефективно використовувати свої ресурси та контролювати свої витрати на юридичне обслуговування. Ми завжди відкриті до діалогу та готові запропонувати своєму клієнту різні варіанти співробітництва та оплати наших послуг.

Варіанти співробітництва та оплати послуг:

 1. * Погодинна оплата:
  - робота партнера /грн./год.;
  - робота старшого юриста /грн./год.;
  - робота юриста /грн./год.;

  * передбачає оплату юридичних послуг виходячи з витраченого часу та кваліфікації спеціаліста (ів), який (і) будуть виконувати роботу.
  За результатами виконаних робіт, клієнту надається для ознайомлення та підписання Акт, в якому чітко зазначений час, витрачений спеціалістом, дії та кінцевий результат наданих юридичних послуг.
   
 2. * Фіксована ставка згідно виконаній роботі (наданих послуг).

  * фіксована оплата юридичних послуг може виконуватись поетапно.

За своєю природою юридичні послуги не рідко пов’язані із додатковими витратами. В деяких випадках, у вартість юридичних послуг не входять додаткові витрати, необхідні спеціалісту для виконання роботи. В таких випадках клієнт додатково оплачує такі витрати як: відрядження спеціаліста, проживання, харчування та транспортні витрати, оплату державного мита та інших обов’язкових платежів, оплату послуг пошти та кур’єрської служби, нотаріальне засвідчення документів, представницькі витрати інше.
Новини
20.09.2010

Партнер ЮФ «Правос» Вікторія Мазнєва абсолютно безкоштовно ділиться своїм досвідом роботи на ринку цінних паперів. Вже дуже скоро кожний бажаючий зможе скачати на нашому сайті брошуру, в якій детально описані питання про те як бути, якщо у вас є цінні папери емітента – банкрута, що робити, якщо ДКЦПФР застосувала санкцію або прийшла з перевіркою, найчастіші помилки діяльності КУА та багато іншого. Слідкуйте за новинами нашого сайту, так як можливість скачати брошуру буде обмежена у часі. Не втрачайте шансу знати більше разом з ЮФ «Правос».

10.09.2010

ЮФ «Правос» починає роботу з консультування діяльності акціонерних товариств у сфері нового закону. Вже дуже скоро кожний бажаючий абсолютно безкоштовно зможе скачати на нашому сайті брошури «Хто такий корпоративний секретар» та «Практичні поради діяльності АТ». Слідкуйте за новинами нашого сайту, так як можливість скачати брошури буде обмежена у часі. Не втрачайте шансу знати більше разом з ЮФ «Правос».