Послуги
Практика
Наші координати
Адреса: Україна, м. Київ,
вул. Велика Васильківська 72
(бувша Червоноармійська)
Бізнес центр "Олімпійський"
тел.: +380 (44) 227-05-01
email:[email protected] [email protected]


ЮФ "Правос" в iнтернет
просторi

Follow PravosLawFirm on Twitter Профиль на Linkedin


 
Юридичне застереження
Інформація на сайті носить виключно загальний характер та не може вважатись юридичною консультацією. детальнiше...

Юридичне застереження

Інформація на сайті носить виключно загальний характер та не може вважатись юридичною консультацією. У разі виникнення тих чи інших завдань необхідно звертатись безпосередньо до професійних юристів. Компанія намагається постійно давати достовірну інформацію, але не може гарантувати її точність та не несе ніякою відповідальності за будь-які помилки.

Компанія не несе відповідальності за будь-які збитки та завдану шкоду, отриману в результаті використання інформацій, що розміщена на сайті.

Авторське право у відношенні всіх матеріалів, які містяться на цьому сайті, належить Юридичній компанії «ПРАВОС» та охороняється законом. Будь-яке використання інформації, що міститься на цьому сайті, без письмового дозволу Юридичної компанії «ПРАВОС» є протизаконним на надає підстави Компанії звернутися до суду за захистом авторських прав.
Новини
15.04.2011

ЮФ «Правос» виступила юридичним консультантом інвестиційної компанії з питань заборгованості, виявлення дебіторів компанії та повернення сум заборгованості.

01.04.2011

ЮФ «Правос» виграла судовий процес, пов'язаний із оскарженням рішення загальних зборів акціонерів. Опонентам клієнта фірми не вдалося переконати судові інстанції в незаконності скликання та проведення загальних зборів акціонерів у зв’язку із їх необґрунтованістю правової позиції.